Multifunkční Dream Food Bistro

dream-food-bistro-praha8-6

Na okraji Prahy se totiž podařilo vytvořit multifunkční koncept, který uspokojí potřeby snad každé věkové kategorie. Navíc ve vysoké kvalitě a v každém ročním období. Vzhledem k prosklenému prostoru lze stěny na kaskádovitý plácek otevřít a najednou se ocitnete venku i uvnitř zároveň.

dream-food-bistro-praha8-8

Majitelé Dream Food Bistra se pustili na tenký led, když se rozhodli vytvořit podnik, který bude kvalitní kavárnou, bistrem, pekárnou a restaurací zároveň. Takový oříšek nezvládne každý, ale zde se to velmi dobře podařilo. Propojit nesourodé koncepty a vytvořit z nich jednolitý atraktivní celek, který bude v organické harmonii zkrátka ve většině případů ztroskotá. Zde je tomu právě naopak. Denně tady dostanete čerstvé pečivo jak ke koupi s sebou domů, tak v podobě příjemných snídaní nebo specialit podniku.

dream-food-bistro-praha8-7
dream-food-bistro-praha8-4
dream-food-bistro-praha8-3

Mezi ty patří například ořechový chléb s kachními játry na červeném víně, šalotkou a konfitovaným česnekem nebo žitný chléb s filírovaným hovězím pupkem a rajčatovo-avokádovou salsou. Je zde samozřejmostí, že si všechny delikatesy vyrábějí sami a vy si je také můžete koupit s sebou. V rámci obědů lze vybírat buď z obědového menu či á la carte, které platí i v rámci večerů. Pokud si chcete zajít jen na skleničku vína, pak se můžete těšit na širokou nabídku tuzemských a zahraničních vín, včetně atraktivního prosecco baru.

dream-food-bistro-praha8
dream-food-bistro-praha8-2
dream-food-bistro-praha8-5

O víkendech se v Dream Food Bistru konají tématické brunche, grilování a akce s hudbou a Djs. Pokud si chcete užít volný čas se vším, co k němu z hlediska kulinárního patří, pak se vydejte na Prahu 8. A vezměte si s sebou tašku, pravděpodobně pojedete nazpět s čerstvým chlebem, lahví vína, delikatesami a domácím dortem.

dream-food-bistro-praha8-snidane
dream-food-bistro-praha8-gril-ryby

www.dreamfood.cz

Text Barbora Vojtová

 

28. 8. 2019