Zdraví lidé tvoří zdravou firmu

Mlsna-firma-Helena-Cizkova-zdravi

Jak vznikl nápad na vytvoření Mlsné firmy?
Naplňuje mě smysluplná práce s velkou orientací na zákazníka a sama na sobě jsem vyzkoušela, že kvalita jídla může v životě změnit mnohé. Až 1/3 života trávíme v práci, kde řada lidí jídlo velmi zanedbává, navzdory tomu, že má velký vliv právě na to, jak se cítíme a jak jsme v práci výkonní. Firemní klientele jsem se věnovala již v rámci brandu Freshbedýnky, který se stal součástí skupiny Sklizeno. Po pár setkáních se CEO Petrem Borkovcem mi byla dána důvěra a volné ruce vytvořit koncept projektu firmám na míru.

Pro koho je koncept určený, případně na koho se zaměřujete?
Partnerství uzavíráme s firmami, které jsou ochotné pečovat o své zaměstnance. A je skvělé, že se nacházíme v době, kdy si zaměstnavatelé začínají uvědomovat, že benefity ve formě chutného a zdravého stravování jsou pro firemní kulturu klíčové.

Co spolupráce s Mlsnou firmou lidem ve firmách přináší?
Vyřešení nejčastějších starostí, jako je například nedostupnost dobrého a kvalitního jídla v okolí kanceláře, hledání benefitů, jak si udržet zaměstnance a podpořit celou firmu, jak snížit nemocnost v období chřipek, příprava a zajištění firemní snídaně, office manažer neustále hledá a zajišťuje občerstvení, obědy, cateringy prostřednictvím několika dodavatelů a stojí jej to hodně úsilí a času. Firmy také propojujeme s partnerem Wellnessia, který zaměstnance praktickými workshopy v oblasti jídla vzdělává.

Abychom v tomto směru mohli firmám opravdu prospět, tak jim potřebujeme nejdříve porozumět, a až pak navrhujeme nezávazné řešení. Proto si zakládáme na osobním přístupu, kdy do dané firmy s ochutnávkou přijedeme, podíváme se na stávající situaci a společně si určíme firemní potřeby a očekávání.

Odkud produkty a pokrmy pocházejí?
Celá skupina Sklizeno podporuje farmáře, malé a střední výrobce, ovoce a zeleninu nabízíme pouze v biokvalitě a v rámci vlastní výroby máme kontrolu nad každým krokem. Sklizeno má velkou misi, chce společně se zákazníky podpořit dostupnost kvalitních potravin a změnit tuzemský trh s potravinami. To je vidět i v nabídce pro mlsné firmy, přestože by bylo krásné mít vše v biokvalitě a splňující ty nejvyšší výživové mety, tak je nutné jít postupně. Velmi to souvisí se zmíněnou edukací vlivu kvality jídla na náš organismus.

A co vy, máte nějaký dotaz? Jste mlsná firma?

www.mlsnafirma.cz a 778 442 377

Text Barbora Vojtová

23. 4. 2019