Bryan Adams v roli fotografa

Bryan Adams, kanadský zpěvák, skladatel, fotograf, spoluvydavatel časopisu ZOO Magazine. Jeho fotografie je možné nyní zhlédnout na Kantstrasse v galerii Camera Work na oslavované výstavě „Exposed“.

camera-work-bryan-adams-vystava-nahled

Divák zde najde portréty prominentních osobností z oblastí rock & pop, divadla, fashion a umění. Nachází se mezi nimi i významné fotografie autora, které budou veřejnosti prezentovány poprvé. Výrazná autenticita fotografií vychází z přátelských vztahů mezi Bryanem Adamsem a fotografovanými osobnostmi. Vedle fotografií celebrit je k vidění také vysoce ceněná série „Wounded — The Legacy of War“, která ukazuje portréty mladých britských vojáků z války v Iráku a Afghanistánu.

camera-work-bryan-adams-vystava-3
camera-work-bryan-adams-vystava-5
camera-work-bryan-adams-vystava-6
camera-work-bryan-adams-vystava-2

Fotografie Bryana Adamse jsou pravidelně zveřejňovány např. v magazínech Vogue, Vanity Fair, Harper´s Bazaar. Fotokampaně již připravil pro značky jako Hugo Boss, Guess Jeans, Converse, Opel a další. Doposud vydal čtyři monografie.

camera-work-bryan-adams-vystava
camera-work-bryan-adams-vystava-9
camera-work-bryan-adams-vystava-8
camera-work-bryan-adams-vystava-7

camerawork.de/de/camera-work

Text Danuše Siering Foto Bryan Adams

9. 1. 2019

Novinky z Prahy a Berlína na tvůj e-mail?
Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti BLACK SWAN MEDIA, s.r.o.