Nová okouzlující show v Berlíně

Pamětníci si určitě ještě pamatují pořad z NDR — Ein Kessel Buntes. Vysílal se z Východního Berlína. Pořad revoluci nepřežil, ale jeho tanečnice s dlouhými nohami jsou známé dodnes.Vysílal se z Východního Berlína. Pořad revoluci nepřežil, ale jeho tanečnice s dlouhými nohami jsou známé dodnes.

palast-show-berlin-3

Stejně jako místo vystoupení, Friedrichstadt-Palast, který je dnes jedním z nejlepších revue domů v Německu. Ve své více než stoleté historii již hostil hvězdy jako Shirley Bassey nebo Liza Minnelli. I dnes se  každé další vystoupení předhání v superlativech. Nyní přichází Friedrichstadt-Palast s novou show, s podtitulem — vyznání lásky životu.

palast-show-berlin
palast-show-berlin-2

Perfekcionismus a umělecko-artistické výkony více než 100 účinkujících, k tomu fantastické kostýmy od nejslavnějšího klouboučníka na světě Philipa Treacy — to je Vivid Grand Show. S náklady přes 12 miliónů euro dnes nejnákladnější show v Evropě. Cena lístku od 20 Euro.

 

www.palast.berlin 

Text Danuše Siering

7. 2. 2019

Novinky z Prahy a Berlína na tvůj e-mail?
Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti BLACK SWAN MEDIA, s.r.o.