Nová zážitková restaurace v Kreuzbergu

Uprostřed městské čtvrti Kreuzberg v Berlíně otvírá zcestovalý kosmopolita a vynikající izraelský kuchař Meir Adoni svou novou restauraci Layla, nabízející tradiční kuchyni Středního východu, která láká vůněmi, ingrediencemi a postupy z celého světa.

Seafood-zazitkova-layla

V jeho nezaměnitelném kuchařském stylu se snoubí Evropa s Blízkým východem, to vše je navíc propojeno s jeho marockými kořeny. Meir Adoni nasbíral bohaté zkušenosti v kuchyních v Sydney, v Paříži a také v restauraci Noma v Kodani. Jeho restaurace v Tel Avivu (Blue-
sky, Lumina) a v New Yorku (Nur) sklízely dosud samou chválou a těší se výborné pověsti po celém světě. Na jídelníčku najdete mimo jiné jídla, jako je smažené filé z uzeného pstruha, baklažánové carpaccio nebo známý jemenský chléb. Nápojový lístek pak také nabízí výběr prvotřídních vín z proslulých ekologických vinic v Evropě i na Blízkém východě. Layla je nejen restaurace, ale také zážitek.

zazitkova-layla-iterier
zazitkova-layla-chef
zazitkova-layla-Halloumi-Cheese-Bruschetta
zazitkova-layla-octopus
zazitkova-layla-earth

Text Barbora Vojtová Foto Layla

16. 4. 2019

Novinky z Prahy a Berlína na tvůj e-mail?
Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti BLACK SWAN MEDIA, s.r.o.