Oblíbená restaurace příchází s novinkou

Jedna z nejznámějších restaurací v Kreuzbergu — Nobelhart & Schmutzig — přichází se zajímavou novinkou.

NobelhartSchmutzig-6

Od 3. května začne nabízet dvě odlišné ceny pro stejné menu. Majitel restaurace Billy Wagner k tomu dodává: „V posledních měsících jsme do restaurace hodně investovali — do personálu i zařízení. V kuchyni teď používáme výhradně nerezovou ocel, žádný plast.

NobelhartSchmutzig-3
NobelhartSchmutzig-4
NobelhartSchmutzig-5

Náš personál slouží se špičkovým servisem ve dnech, kdy je restaurace plně obsazena, ale platíme je stejně i ve dnech, kdy není plně rezervována; což bývají úterky a středy. Proto každý čtvrtek, pátek a soboty nabídneme naše 10 chodové menu za 120 euro a stejné menu v úterý a ve středu za 95 Euro.“

NobelhartSchmutzig-1
NobelhartSchmutzig-2
NobelhartSchmutzig-7

S rozhodnutím nabízet stejnou službu za rozdílné ceny podniká Billy Wagner nový krok v oblasti stravování. Podobné služby nejsou na trhu vyjímkou. Například v hotelích, pokud je poptávka vysoká, se cena pokoje zvyšuje, je-li nízká, je pokoj levnější.

www.nobelhartundschmutzig.com

10. 5. 2018

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Novinky z Prahy a Berlína na tvůj e-mail?
Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti BLACK SWAN MEDIA, s.r.o.