O nás

N&N je prvním česko-německým magazínem pro Prahu a Berlín s redakcí a distribucí v obou městech. Business magazín s artovým layoutem a aktuálními zajímavostmi z dění v obou metropolích, je jedinečnou příležitostí pro prezentaci klientů z Prahy a Berlína. V mediální oblasti není na trhu žádný jiný titul, který se tomuto druhu propagace věnuje.

Dr. Danuše Siering

Jsem zakladatelkou Galerie Černá labuť, komunity Ayurvedic Breakfast a v rámci goflorenc podporuji projekt revitalizace okolí Na Poříčí. Magazín N&N Praha/Berlin jsem začala vydávat v létě 2015 s cílem propojit obě metropole. Žiji a pracuji v Berlíně a v Praze.
Články autora

Kateřina Černá

Inspirací jsou mi lidé s hlubokou životní moudrostí a nadhledem, jejichž příběhy stojí za to vyprávět. Přestože jsem v médiích začínala jako režisérka, zůstává svět tištěných magazínů a knih mojí největší láskou, stejně jako duše umělce se všemi svými projevy.
Články autora

Karin Zadrick

Jsem já. Já jsem. Cesta. Zajímá mě ticho, pravdivost, dobro a nitro člověka, duše všeho. To, kdo jsme a odkud jsme přišli.Vzdávám hold přírodě, která je mou největší inspirací. Věřím v rovnováhu, lidskost a nekonečnost v nekonečnu. Mé, jakoukoli formou vyprávěné příběhy patří především krajině, životním zkušenostem a moudrým lidem.
Články autora

Barbora Vojtová

Začalo to poezií. Organizovala jsem kulinární eventy a psala o víně. Dnes jsem novinářkou na volné noze, přičemž největší radost mi dělají témata o gastronomii a originálních projektech. Miluji umění, cestování, rodnou Telč, lesy a vinné bary.
Články autora

Tereza Vacková

Pro magazín N&N se tematicky věnuji hlavně kulturním událostem v Praze. Jako studentku Arts managementu mě zajímá výtvarné umění, nezávislý film i fotografie, a proto ode mě můžete očekávat recenze a doporučení na festivaly, výstavy i méně tradiční umělecké projekty.
Články autora

Veronika Jonášová

Už podruhé v životě jsem se přestěhovala do Berlína. Metropoli jsem si sice nezamilovala na první pohled, zato je to pro mě láska na celý život, a proto jsem o ní také napsala dvě knížky. Věnuji se televizní i psané novinařině a baví mě sledovat kulturní rozdíly mezi oběma zeměmi.
Články autora

Marcela von Kayser

Právnička a ekonomka v profesním životě; sběratelka a milovnice umění v soukromém životě. Ráda navštěvuji veletrhy umění a bienále na všech kontinentech, což souvisí i s moji konzultantskou činností v oboru současného malířství. Již přes 40 let žiju v Německu, posledních 17 let v Postupimi.
Články autora

Jan Siering

Cestování je moje velká vášeň. Díky němu můžeme nahlížet na svět z různých perspektiv, porozumět lidem a prožívat dobrodružství. O nich rád vyprávím v reportážích o cestování, sportu a aktuálních tématech, která hýbou Berlínem. V magazínu N&N působím od jeho prvního vydání v roce 2015.
Články autora

Tim Kerinnis

Tim Kerinnis je součástí berlínského DJ — Duos Nephews a organizuje večírky jako DISCO//VERY mimo jiné také v IPSE a ve Watergate. Tim v N&N píše hlavně o hudbě, cestování a společesko-kulturních akcích.
Články autora