O nás

N&N je prvním česko-německým magazínem pro Prahu a Berlín s redakcí a distribucí v obou městech. Business magazín s artovým layoutem a aktuálními zajímavostmi z dění v obou metropolích, je jedinečnou příležitostí pro prezentaci klientů z Prahy a Berlína. V mediální oblasti není na trhu žádný jiný titul, který se tomuto druhu propagace věnuje.

Dr. Danuše Siering

Jsem zakladatelkou Galerie Černá labuť, komunity Ayurvedic Breakfast a v rámci goflorenc podporuji projekt revitalizace okolí Na Poříčí. Magazín N&N Praha/Berlin jsem začala vydávat v létě 2015 s cílem propojit obě metropole. Žiji a pracuji v Berlíně a v Praze.
Články autora

Kateřina Černá

Inspirací jsou mi lidé s hlubokou životní moudrostí a nadhledem, jejichž příběhy stojí za to vyprávět. Přestože jsem v médiích začínala jako režisérka, zůstává svět tištěných magazínů a knih mojí největší láskou, stejně jako duše umělce se všemi svými projevy.
Články autora

Karin Zadrick

Jsem já. Já jsem. Cesta. Zajímá mě ticho, pravdivost, dobro a nitro člověka, duše všeho. To, kdo jsme a odkud jsme přišli.Vzdávám hold přírodě, která je mou největší inspirací. Věřím v rovnováhu, lidskost a nekonečnost v nekonečnu. Mé, jakoukoli formou vyprávěné příběhy patří především krajině, životním zkušenostem a moudrým lidem.
Články autora

Barbora Vojtová

Začalo to poezií. Organizovala jsem kulinární eventy a psala o víně. Dnes jsem novinářkou na volné noze, přičemž největší radost mi dělají témata o gastronomii a originálních projektech. Miluji umění, cestování, rodnou Telč, lesy a vinné bary.
Články autora

Tereza Vacková

Pro magazín N&N se tematicky věnuji hlavně kulturním událostem v Praze. Jako studentku Arts managementu mě zajímá výtvarné umění, nezávislý film i fotografie, a proto ode mě můžete očekávat recenze a doporučení na festivaly, výstavy i méně tradiční umělecké projekty.
Články autora

Veronika Jonášová

Už podruhé v životě jsem se přestěhovala do Berlína. Metropoli jsem si sice nezamilovala na první pohled, zato je to pro mě láska na celý život, a proto jsem o ní také napsala dvě knížky. Věnuji se televizní i psané novinařině a baví mě sledovat kulturní rozdíly mezi oběma zeměmi.
Články autora

Marcela von Kayser

Právnička a ekonomka v profesním životě; sběratelka a milovnice umění v soukromém životě. Ráda navštěvuji veletrhy umění a bienále na všech kontinentech, což souvisí i s moji konzultantskou činností v oboru současného malířství. Již přes 40 let žiju v Německu, posledních 17 let v Postupimi.
Články autora

Jan Siering

Cestování je moje velká vášeň. Díky němu můžeme nahlížet na svět z různých perspektiv, porozumět lidem a prožívat dobrodružství. O nich rád vyprávím v reportážích o cestování, sportu a aktuálních tématech, která hýbou Berlínem. V magazínu N&N působím od jeho prvního vydání v roce 2015.
Články autora

Tim Kerinnis

Tim Kerinnis je součástí berlínského DJ — Duos Nephews a organizuje večírky jako DISCO//VERY mimo jiné také v IPSE a ve Watergate. Tim v N&N píše hlavně o hudbě, cestování a společensko-kulturních akcích.
Články autora

Michal Provazník

Michal Provazník se 24. ledna 2020 vydal s přítelkyní Danielou na Cestu kolem světa za 300 dnů. Dva roky měli během studia každý dvě až tři zaměstnání, aby během cestování nebyli nuceni pracovat. Michal teď z Cesty pravidelně sepisuje své zážitky a my o nich na našem webu v rubrice WeTravel každou neděli informujeme. Michal: „Moji rodiče cestovali od revoluce prakticky celý život, nicméně jako dítě jsem cestování nedokázal dostatečně ocenit. Až později jsem zjistil, co mi chybělo: cestovat na vlastní pěst, poznávat místa, kam se turisti nehrnou a být sám sobě pánem.“
Články autora

Veronika Hong

Miluji všechno, co ve mně vzbuzuje silné emoce a chuť dozvědět se víc. Léta práce ve světě magazínů mě naučila, že touha po informacích a inspiraci je motorem nejen mého života, ale i života mých čtenářů. Ráda píšu z vlastní zkušenosti, protože autenticita je pro mě to nejdůležitější.
Články autora

Natascha Kames

„Jednou za rok vyjeďte někam, kde jste ještě nebyli“, pravil Dalajlama. Naprosto souhlasím. Opustila jsem rodné Československo skoro před čtyřiceti lety a dnes bydlím ve Vídni. Jsem překladatelkou a novinářkou na volné noze, nejvíce mne baví psát o nově objevených destinacích a potkávat neobyčejné lidi. Pravidelně organizuji pro evropské novináře cesty do zajímavých rakouských a jihotyrolských končin.
Články autora

Barbora Langer

Jako sportovkyně se zajímám o zdravý životní styl a jako marketérka o aktuální dění ve světě marketingu a sociálních médií. Díky životu mezi Prahou a Berlínem sbírám zajímavosti, trendy a zkušenosti z mnoha oblastí a v článcích a podcastech je šířím dál. Zajímám se také biohacking, well-tech oblast a mám ráda dobrou kávu.
Články autora